Aktualności

 • I edycja akcji Moc Polskich Świąt – Podsumowanie

  Miło nam poinformować, iż I akcja Mocy Polskich Świąt – CELMA POMAGA dobiegła końca. 22 Stycznia bieżącego roku w Szczecinie odbyła się konferencja prasowa z udziałem m.in. Wiceprezydent Miasta Szczecin, Wiceprzewodniczącej Rady Miasta i Dyrektor ZCDN-u, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Konsul Ukrainy podczas której oficjalnie została oddana do użytku odremontowana sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej Nr 47. Przypominamy, iż niniejsza placówka zajęła I miejsce w akcji zorganizowaną przez CELMĘ.

  “Cała nasza szkolna społeczność żyła głosowaniem, począwszy od dzieci przez nauczycieli, personel,a na rodzicach skończywszy. I to zaangażowanie przyniosło nam zwycięstwo. Szlachetna inicjatywa CELMY spowodowała, że to, co było marzeniem, stało się rzeczywistością – mała sala gimnastyczna została wyremontowana. Głęboko wierzymy, że remont pomieszczenia zostanie wykorzystany w sposób efektywny, a uzyskane korzyści będą służyć wielu pokoleniom, zaś Szkoła Podstawowa Nr 47, jak i Miasto Szczecin, dzięki CELMIE, będą mogli chwalić się wybitnymi podopiecznymi sekcji judo Klubu Bushido Morus” – podkreśla Sławomir Osiński Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 47.

  Także prace modernizacyjne zakończyły się w drugiej zwycięskiej placówce Fundacji DAJ SZANSĘ z Torunia. W budynku odnowiono cztery pokoje noclegowe dla rodzin, których dzieci objęte są opieką Fundacji. Placówka skupia ponad 200 rodzin z całej Polski, pomagając dzieciom z uszkodzeniem mózgu w rehabilitacji. Dzięki wyremontowaniu czterech pokoi dla rodzin warunki lokalowe Fundacji znacznie się poprawiły. Odnowione pokoje są teraz przyjazne i funkcjonalne.

  „Akcja CELMY pozwoliła nam uwierzyć w Świętego Mikołaja, a że dobro przyciąga dobro – udało nam się pozyskać inne fundusze na remont. Nadal mamy wiele potrzeb, marzy nam się dokończyć to, co zaczęliśmy z CELMĄ, czyli wymianę okien, grzejników, ocieplenie budynku, a tym samym poprawę infrastruktury grzewczej oraz elewacji budynku” – podkreśla Elżbieta Święcicka z Fundacji „Daj szansę”.

  Czytaj całość
BIURO OBSŁUGI KLIENTA ZAMÓW WIZYTĘ DORADCY
BOK: 533 315 337