Aktualności

 • Celma na XX Święcie Roweru w Lubartowie

  30 czerwca, 12 tysięcy osób wzięło udział w rekreacyjnym, jubileuszowym, XX rajdzie rowerowym zorganizowanym z okazji Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników imprezy byli również przedstawiciele Fabryki Elektronarzędzi CELMA S.A., którzy dopingowali cyklistów podczas zmagań.
  Uczestnicy 20 edycji rodzinnej rowerowej przygody mięli do dyspozycji cztery trasy o różnym stopniu trudności oraz długości. Ścieżki prowadziły przez malownicze okolice Lubartowa. Myślą przewodnią Święta Roweru w Lubartowie jest wspólna zabawa poprzez aktywność fizyczną. Celem imprezy jest zaszczepienie u innych miłości do roweru. W imprezie nie chodzi o uzyskany wynik czy zdobyte miejsce, ale o samą zabawę i czerpanie radości ze wspólnie spędzonego czasu i zdrowej rekreacji.
  W Święcie udział wzięło ponad 12 tysięcy osób nie tylko z Lubartowa i okolic. Na trasie można było spotkać młodzież, dorosłych, osoby starsze, rodziny z małymi dziećmi, miłośników jazdy w tandemie i tych w większej grupie.
  Jeden z uczestników rowerowej eskapady pokonał 17 kilometrową trasę niebieską na jednym kole – trochę zapominanym, ale nadal wzbudzającym dużo emocji monocyklu.
  Zdjęcia z imprezy oraz reportaż TV pod linkiem:
  Zobacz relację z wyścigu – kliknij

  Czytaj całość
BIURO OBSŁUGI KLIENTA ZAMÓW WIZYTĘ DORADCY
BOK: 533 315 337