Aktualności

 • 20 lat istnienia Grupy Kapitałowej COMPLEX

  Szanowni Państwo,

  z przyjemnością informujemy, że w tym roku nasza Grupa Kapitałowa COMPLEX, obchodzi dwudziestą rocznicę swojej działalności na rynku. W związku z tym, wszystkim Klientom, Kontrahentom oraz Partnerom biznesowym pragniemy serdecznie podziękować za współpracę i obdarzenie nas zaufaniem. Wszystko zaczęło się w 1993 r., kiedy to rozpoczęliśmy działalność komercyjną, polegającą na produkcji i dystrybucji łożysk CX. Specyfika rynku w tamtym okresie sprawiła, że rozwój firmy potoczył się szybko i sprawnie, a wraz z nim umocniła się pozycja łożysk CX. W 2007r., jako pierwsi z branży łożysk, zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ten krok pozwolił nam na dalszy rozwój Grupy Kapitałowej. I tak od 2008 r. do Holdingu kolejno dołączyły: QUINTO Sp. z o.o., producent specjalnych konstrukcji spawanych, ZEM-EN CELMA S.A., jedyny polski producent elektronarzędzi, działającego na rynku od ponad 50 lat, METALZBYT Sp. z o.o. Będzin, Zakłady Hydrauliki Siłowej Sp. z o.o., austriacka spółka OSTRANA Wiedeń, Fabryka Szlifierek Jotes S.A. istniejąca na rynku od 1866 roku. W 2011 roku zoptymalizowaliśmy strukturę Grupy, wydzielając dotychczasową działalność łożyskową COMPLEX S.A. do Spółki zależnej COMPLEX IQ Sp. z o.o. W wyniku reorganizacji Grupy, COMPLEX S.A. zmieniła swój profil działalności, który skoncentrowany został na zarządzaniu portfelem spółek Holdingu. Od początku naszego istnienia nadrzędnym celem strategicznym było budowanie wartości Grupy dla Klientów, Partnerów biznesowych, a następnie Akcjonariuszy, poprzez efektywne i skuteczne działanie przy optymalnym wykorzystaniu potencjału intelektualnego i zasobów materialnych. Filozofia naszego działania oparta była na maksymie, iż najwyższa jakość to niezbędny element etyki w biznesie. Utrzymywanie wysokich standardów zaowocowało tym, że nasze produkty zyskały przychylność Klientów zarówno na krajowym, jak i zagranicznym rynku. Zadowolenie kontrahentów zawsze było, jest i będzie naszym priorytetem, dlatego od lat staramy się spełniać wszelkie oczekiwania, oferując kompleksowe usługi oraz wysokiej jakości produkty. Aktualnie Spółki w Grupie, bazując na dotychczasowych doświadczeniach i zdobytej wiedzy, stosując innowacyjne rozwiązania w profesjonalny sposób, świadczą swoje usługi, dostosowując je do potrzeb Klientów. Korzystając z synergii w różnych obszarach działalności wymiany doświadczeń, know-how oraz najlepszych praktyk biznesowych, budują wizerunek Grupy jako silnej i nowoczesnej organizacji, stwarzającej możliwość rozwoju wielu ambitnym managerom, inżynierom, którzy realizują swoje pasje. Wszystkim Akcjonariuszom, Klientom, Kontrahentom, oraz Partnerom biznesowym pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę. Głęboko wierzymy, że obdarzone nas zaufanie przyczyni się do naszego dalszego rozwoju oraz wzrostu wartości Grupy Kapitałowej COMPLEX.

  BADGE

   

  Czytaj całość
 • UWAGA! Oferta specjalna WIERTARKO – WKRĘTARKA UDAROWA WAK18 + urządzenie wielofunkcyjne GRATIS!

  Już dziś kup wiertarko – wkrętarkę WAK 18  w super cenie!

  W środku czeka na Ciebie GRATIS – poręczne urządzenie wielofunkcyjne, mały, składany zestaw praktycznych mini narzędzi, składający się z 11 elementów.

  WAK 18 przeznaczona jest do wkręcania i wykręcania śrub oraz do wiercenia w stali, drewnie i betonie. Dzięki udarowi wiercenie w betonie jest dużo łatwiejsze.

  Nie przegap okazji!

  Sprawdź dostępność i cenę u swojego dystrybutora: http://celma.com.pl/category/wojewodztwa

  Ilość produktów w promocji ograniczona.

  Czytaj całość
 • Części zamienne oraz usługi serwisowe

  Szanowni Klienci,

  W celu usprawnienia procesu realizacji zamówień oraz zapewnienia Państwu lepszego doradztwa technicznego, zamówienia na części zamienne do naszych elektronarzędzi oraz usługi serwisowe prosimy wysyłać bezpośrednio na adres serwis@celma.com.pl  Do Państwa  dyspozycji pozostajemy również pod numerem tel +48 33 852 83 51

  Czytaj całość
BIURO OBSŁUGI KLIENTA ZAMÓW WIZYTĘ DORADCY
BOK: 533 315 337