Aktualności

 • Celma zmienia wizerunek

  Informujemy, iż w ramach trwającego rebrandingu marki zmieniliśmy nasze logo, opakowania produktów oraz materiały reklamowe. Jest to jeden z elementów nowej strategii rozwoju naszej spółkiZmiany wizerunkowe prowadzone będą cyklicznie. Szacujemy, iż wszystkie linie produktowe dostępne będą w nowym, odświeżonym opakowaniu do końca 2013 rokuW ramach trwającego rebrandingu zmienią się nie tylko logo i opakowania produktów, ale też materiały POS – regały produktowe, flagi, kasetony, banery. Cały proces zmiany wizerunku obejmie docelowo znacznie szerszy aspekt naszej działalności – od zmiany całej filozofii firmy, poprzez przebudowę struktur, organizacji do wsparcia sprzedaży i nastawienia na klienta. W najbliższej przyszłości planujemy też modernizację zakładu produkcyjnego oraz ciągłe wdrażanie nowych produktów. Dbałość o jakość produktów będzie nadal dla nas kwestią nadrzędną.

  Czytaj całość
 • Celma na Święcie Majsterkowicza w L&M

  W dniach 8–18 listopada Celma już po raz drugi uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji sieci marketów Leroy & Merlin o nazwie „Święto Majsterkowicza”. Z tej okazji Celma zorganizowała pokazy swoich elektronarzędzi w wielu marketach sieci. W trakcie pokazów, cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających sklepy, zademonstrowano pracę narzędziami, zarówno znajdującymi się w ofercie marketu i jak i nowościami w ofercie.

  Czytaj całość
 • Nowa szlifierka w ofercie!

  Z przyjemnością informujemy, że do oferty Celmy wprowadzony został kolejny nowy wyrób – SZLIFIERKA KĄTOWA OBWODOWA PRAg 125B.

  Szlifierka charakteryzuje się małymi gabarytami, niewielką masą oraz różnorodnym zastosowaniem.

  Czytaj całość
BIURO OBSŁUGI KLIENTA ZAMÓW WIZYTĘ DORADCY
BOK: 533 315 337