Nowości

CELMA wprowadziła do swojej oferty wyrzynarkę DPPe 100AEO

Urządzenie służy do wykonywania cięć i wykrojów w drewnie, tworzyw sztucznych, metalu, płytach ceramicznych i gumie na stałym podłożu przy zastosowaniu odpowiednich do danego materiału brzeszczotów.

Przystosowana jest do wykonywania cięć prostych pod kątem  45°. Płynna, elektroniczna regulacja obrotów gwarantuję precyzję cięcia materiału oraz zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem. Posiada również wbudowany 3-stopniowy mechanizm oscylacji brzeszczotu. Dodatkowo wyrzynarka przystosowana jest do podłączenia do odkurzacza poprzez dołączony do wyrobu adapter do odciągu pyłu, który gwarantuję czystą i bezpyłową pracę. Wyrób posiada wbudowany wskaźnik laserowy, który ułatwia proste cięcie. Urządzenie niezbędne w warsztacie każdego majsterkowicza. W zestawie z wyrzynarką znajdują się:

– 1 szt. – Adapter do odciągu pyłu
– 1 szt. – Przekładnia
– 1 szt. – Brzeszczot
– 1 szt. – Klucz imbusowy

Główne zalety urządzenia to:

  • ELEKTRONICZNA REGULACJA OBROTÓW
  • 3-STOPNIOWY MECHANIZM OSCYLACJI BRZESZCZOTU
  • ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA

Wyrzynarka waży 2,4 kg. Jej moc znamionowa to 800 W. Częstotliwość cięć na biegu jałowym wynosi 0–3000/min.
Maksymalna grubość ciętego materiału dla drewna to 100 mm, a dla metalu 10 mm.
Produkt można nabyć w wybranych sklepach na terenie całego kraju.
Wprowadzona na rynek wyrzynarka CELMY została pozytywnie przyjęta przez klientów.
Zachęcamy do zakupu!

 

CELMA wprowadziła do swojej oferty mieszarkę PRDa 140AEO

Ma ona szerokie zastosowanie w budownictwie. Przeznaczona do mieszania farb, klejów, gipsu, zapraw tynkarskich, zapraw wapiennych, cementowych, żywic epoksydowych, niepalnych chemikaliów.

Urządzenie posiada możliwość regulacji obrotowej wmontowanej w rękojeść, zapewniając dopasowanie prędkości właściwej dla różnych materiałów zarówno na I, jak i na II biegu. Mieszarka posiada proste mocowanie mieszadła za pomocą gwintu M14, które gwarantuje również łatwą wymianę standardowego osprzętu. Kształt rękojeści zapewnia doskonałą kontrolę nad urządzeniem oraz znacząco poprawia bezpieczeństwo i komfort pracy.

Główne zalety urządzenia to:

  • ELEKTRONICZNA REGULACJA OBROTÓW
  • 2 BIEGI
  • GWINT M14
  • ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA

Mieszarka waży tylko 3,95 kg. Jej moc znamionowa to 1200W. Prędkość obrotowa biegu jałowego to I bieg 180–380 obr/min, II bieg 300-650 obr/min. Maksymalna średnica mieszadła wynosi 140 mm. Maksymalny moment obrotowy – 82 Nm, a moment znamionowy – 23 Nm. W zestawie znajdują się: wygodne mieszadło 140 mm, długość 600 mm oraz zapasowe szczotki.

Produkt można nabyć w wybranych sklepach na terenie całego kraju.
Wprowadzona na rynek mieszarka CELMY została pozytywnie przyjęta przez klientów.
Zachęcamy do zakupu!

BIURO OBSŁUGI KLIENTA ZAMÓW WIZYTĘ DORADCY
BOK: 533 315 304