WYSZUKAJ dystrybutora lub serwis

  • Serwis marki CELMA

    Z-POWER Sp. z o.o.
    ul. Milionowa 3/5
    93-102 Łódź,

Wyniki wyszukiwania

Województwa

Aleksandrów Kujawski

  • HYDROSIT
    Kuczek 27B, 87-700 Aleksandrów Kujawski
  • SYGIT Aleksandrów Kujawski
    ul. Przemysłowa 7, 87-700 Aleksandrów Kujawski
 

Alwernia

  • Firma Usługowo- Handlowa NOWIX Mariusz Nowak
    ul. Sienkiewicza 7, 32-566 Alwernia
 

Andrychów

  • Firma Handlowa “METALEX”
    Krakowska 50
  • Bryzek
    Stefana Batorego 39G
 

Babimost

  • GRÓL & SYN
    ul.Piłsudskiego 70, 66-110 Babimost
 

Baranowo

  • ROLDEX BARANOWO
    ul. Niepodległości 27A, 06-320 Baranowo
 

Będzin

 

Bełchatów

  • ELKAR Karina Adamczyk
    Bawełniana 12A
  • TECHNOCOMPLEX
    Zamoście 1
  • Firma Hadlowo Usługowa Marek Mielczarek
    ul. Częstochowska 33, 97-400 Bełchatów
 

Białystok

  • Sklep Narzędziowy Tytan Jarosław Surel
    al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 19A
  • P.H.U.P. BART Antoni Bartnik
    Gen. Wł. Andersa 38
  • ELHURT-ELMET Sp. z o.o.
    Baranowicka 115
  • AW- NARZĘDZIA
    ul.Sławińskiego 8
 

Bielsko-Biała

 

Bierutów

  • DOMEX LISTEWKA
    ul. M. Konopnickiej 39a, 56-420 Bierutów
 

Biskupice

  • AGROBUD Biskupice
    ul. Główna 94, 62-007 Biskupice
 

Biłgoraj

  • LIDER
    ul. Krzeszowska 36, 23-400 Biłgoraj
 

Bobrowniki

  • F.H.U. Małgorzata Gołębiewska
    ul. Rycerska 1, 87-917 Bobrowniki
 

Bodzanów

  • PW Fliś Bud
    Bodzanów 447, 32-020 Bodzanów
 

Bogatynia

  • TARBET- Bogatynia
    ul. Dworska 7, 59-920 Bogatynia
 

Bogucice

  • Zakład Ogólnobudowlany ALFA Emil Fąfara
    Podedworze 1
 

Brodnica

  • P.H.U. AGROBIS S.C. Brodnica
    ul. Podgórna 66a, 87-300 Brodnica
 

Brody

  • PPHU AGROBUD S.C.
    ul. Kilińskiego 2a, 68-343 Brody
 

Brudzeń Duży

  • ROL-BUD Maria Kosowska Brudzeń Duży
    ul. Osiedlowa 2 09-414 Brudzeń Duży
 

Brwinów

  • DUOWI.pl
 

Brzeg

 

Brzeg Dolny

  • HART Hurt Detal
    ul. Mikołaja Kopernika 1, 56-120 Brzeg Dolny
 

Brzesko

  • Elektro-Usługi Zakład Usługowo Handlowy
    Kościuszki 45
  • Marek Pukal Maszyny i Narzędzia
    ul. Kościuszki 45
 

Brzeźino

  • EKO-KRIS BRZEŹNIO
    ul. Wspólna 47, 98-275 Brzeźnio Bronisławów
 

Brzeźnica

  • Przedsiębiorstwo Handlowe IMPERIUM
    ul. Zielonogórska 15 b, 68-113 Brzeźnica
 

Brzeźnio

  • KRIS-BRUK Krzysztof Książek Daniel Książek s.c.
    ul. Wspólna 47, 98-275 Brzeźnio
 

Budzyń

  • MB materiały Budowlane Budzyń
    ul. Władysława Łokietka 34
 

Buk

  • BEAPOL S.J.
    ul. Kościuszki 13, 64-320 Buk
 

Bychawa

  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAR – JOLA
    ul. Piłsudskiego 7-15, 23-100 Bychawa
 

Bydgoszcz

  • Hurtostal Wyroby Metalowe i Metale Kolorowe
    Sienkiewicza 3
  • ROTOPINO.PL S.A.
    Podleśna 17
  • Przedsiębiortswo Wielobranżowe Andrzej Piotr Kawka
    ul. Fabryczna 15B
  • Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.. SALON TECHNICZNY W BYDGOSZCZY
    ul. Szajnochy 11
 

Bystrzyca Kłodzka

  • P.H. DOM Sp. j. B.K. Błażejewscy
    ul. Kłodzka 10, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
 

Bysław

  • DREW-MET
    ul. Główna 59, 89-510 Bysław
 

Bytom

  • CERTUS ABRASIVES
    Strzelców Bytomskich 44
 

Bytów

  • Pawłowski s.c. Centrum Bhp
    ul.Przemysłowa 1h
 

Ceków

  • Firma Handlowo Usługowa DARGO
    Morawin 2, 62-834 Ceków
 

Cheł

  • MERKURY GOŁAWSKI sp.j
    ul. Sidorska 53, 21-500 Biała Podlaska
 

Chełm

  • Centrum Techniki Narzędziowej Elektromet
    Szkolna 10
  • ORBITAL Sp. z o.o.
    ul. Chemiczna 8, 22-100 Chełm
 

Chełmno

  • FARB-BUD
    ul. Przemysłowa 15, 86-200 Chełmno
 

Chełmsko Śląskie

  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe GAMA export-import
    ul. Polna 5, 58-407 Chełmsko Śląskie
 

Chocianów

  • POSADOWSKI Materiały Budowlane
    Ul.Ratuszowa 16, 59-140 Chocianów
 

Chocz

  • DOMMAX Hurtownia materiałów budowlanych i technicznych
    UL. ŁUKASIŃSKIEGO 6, 63-313 CHOCZ
 

Chodecz

  • F.H.U. TURBIAK
    ul. Polna 1, 87-860 Chodecz
  • ASTON
    ul. Warneńczyka 9, 87-860 Chodecz
 

Chodzież

  • Hurtownia Materiałów Budowlanych Małachowski Chodzież
    ul. Ofiar Gór Morzewskich 16a
 

Chojnice

  • Narzędziowiec Teresa Berent
    pl. Niepodległości 3
  • Dremet S.C.
    ul. Drzymały 14
  • Koszałka Sp. z o.o. Sklep Chojnice
    ul. Łąkowa 2 , Pawłówko k. Chojnic
 

Chojnów

  • HANDEL TOWARAMI MASOWYMI STACJA PALIW Mieczysław, Maria Kowalczyk Sp. J.
    ul. Lubińska 5, 59-225 Chojnów,
 

Chrzanów

  • Węglomat s.c. R. Jachymczyk I.Jachymczyk
    ul. Oświęcimska 40, 32-500 Chrzanów
 

Cieszyn

 

Cyców

  • P.H.U. ARBUD
    Wola Cycowska 102, 21-070 Cyców
 

Czarnożyły

  • EMA S.C. E.Gwożdziewicz, A. Lewandowski
    ul. Wydrzyn 109A, 98-310 Czarnożyły
 

Czarny Bór

  • Firma Handlowo Usługowa BUD-PASZ
    ul. Kamieniogórska 13, 58-379 Czarny Bór
 

Czarny Dunajec

  • Sklep Techniczno – Przemysłowy Maria Bobek
    Rynek 19
 

Czempisz

  • Firma Handlowo- Usługowa Stanisław Kliński
    Czempisz u14 A, 62- 874 Czempisz
 

Czernikowo

  • Wiejska Spółdzielnia Handlowo- Usługowa Czernikowo
    ul. Słowackiego 1, 87-640 Czernikowo 
 

Czerwieńsk

  • Sklep Wielobranżowy COMPLEX Anna Bejma
    ul. Herbowa 41, 66-225 SZCZANIEC
 

Czerwiń

  • Usługi Remontowo-Budowlane Jerzy Napiórkowski ,,NAMJ” MARKET BUDOWLANY
    ul. Parkowa 8, 07-407 Czerwin
 

Częstochowa

  • Firma Boszka M. N. Z. P. Anna Duda
    Czołgistów 27
  • CELMAX Sp. z o.o.
    Jagiellońska 59/65
  • SEMEX
    Jagiellońska 101/105
 

Dąbrowa Biskupia

  • F.H.U. U FARMERA
    Wysocin 6, 87-704 Bądkowo
 

Dąbrowa Chełmińska

  • BŁAŻEX S.J. Dąbrowa Chełmińska
    ul. Bydgoska 3, 86-070 Dąbrowa Chełmińska
 

Dąbrowice

  • F.H.U.TURBIAK Zbigniew Turbiak Dąbrowice
    ul. H. Sienkiewicza 18, 99-352 Dąbrowice
 

Dębica

  • Dębickie Zakłady Komunalne DEZAKO Sp. z o.o.
    Rzeszowska 14
  • Hurtownia narzędzi “SEGER”
    Konarskiego 32A
 

Dęblin

  • ROM-POL Dęblin
    ul. PCK 2 08-530 Dęblin
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAR-JOLA BI MIT Widerlik Sp. z o.o.
    ul. Graniczna 10, 23-210 Kraśnik
 

Dobczyce

  • MARKET BUDOWLANY ” DOMO ” ŁUKASZ KOPEĆ z siedzibą w Dobczyce
    ul. Zarabie 4M, 32-410 Dobczyce
  • MAT BUD CYGAN Dobczyce
    ul. Mostowa 20, 32-410 Dobczyce
 

Dobrcz

  • P.P.H.U. ROL-BUD Sp.j
    ul. Długa 26, 86-020 Dobrcz
 

Dobre

  • P.H.U. WĘGROL
    ul. Fabryczna 2, 88-210 Dobre
 

Dobroń

  • OLMAT Urszula Dąbrowska
    ul. Sienkiewicza 1, 95-082 Dobroń
 

Dobroszyce

  • Seminex
    ul. Wrocławska 6, 56-410 Dobroszyce
 

Dobrzelin

  • P.H.U. ROL-NAR
    ul. Władysława Jagiełły 74, 99-319 Dobrzelin
 

Dobrzyń nad Wisłą

  • Firma Handlowo Usługowa- Maciej Ryczkowski
    ul. Lipnowska 13 , 87-610 Dobrzyń n/ Wisłą
 

Drezdenko

  • Zakład Budowlany ANTCZAK Spółka Jawna
    ul. Piewszej Brygady 19, 66- 530 Drezdenko
 

Drzewica

  • Sklep Wielobranżowy Bogdan Król
    ul. Kolejowa 15a, 26-340 Drzewica
 

Działoszyn

  • Firma Remontowo Budowlana Janusz Lipka TERBUD
    Przemysłowa 7,98-355 Działoszyn
 

Dzierżoniów

  • WOJ-TECH Justyna Kozłowska
    KIEŁCZYN 14D
 

Długosidło

  • STAWPOL Maciej Stawny, Krystyna Stawna Sp.j
    ul. Dąbrowszczaków 6A, 07-210 Długosiodło
 

Elbląg

 

Gąsawa

  • Sklep Wielobranżowy Wojciech Jakubowicz
    ul. Trzemeszeńska 2A, 88-410 Gąsawa
 

Gaworzyce

  • ELPIM Hurt Detal Art.Elektryczno-Przemysłowe
    PCK 1
 

Gdańsk

  • Narzędzia Sp.z o.o.
    Gen.Hallera 169
  • Firma Handlowa ELMETAL Spółka Jawna Zofia Brzeska
    ul. Marynarki Polskiej 73a
 

Gdów

 

Gdynia

  • Z.U.H. Elektromajster Eugeniusz Piekarek
    Plac Górnośląski 4
  • Elektroserwis. Serwis i sprzedaż elektronarzędzi. Płotecki W.
    ul. Wesoła 6
  • Tad – Met sp.j. Ostrowscy T.T.J – Oddział Gdynia
    ul. Gołębia 3
 

Gliwice

 

Gniewkowo

  • P.P.H.U. EUROHURT
    Chrząstowo 37 88-140 Gniewkowo
 

Gniezno

  • Bimex Sp.J. Gniezno
    Witkowska 117
  • IT PRO SOLUTIONS Gniezno
    ul. Lazurowa 1, Piekary
  • Elektronarzędzia-Serwis Włodzimierz Frankowski
    Hoża 10
 

Góra Kalwaria

  • ZOMAR Zofia Perendyk
    ul. Szkolna 17, 05- 530 Góra Kalwaria Cendrowice
 

Góra Puławska

  • INTERBUD Góra Puławska
    ul. Radomska 3, 24-100 Puławy Góra Puławska
 

Gorlice

  • Centrala Techniczna sp. j. M. Piechowicz, K. Zawadowicz
    Mickiewicza 7
 

Gorzkowice

 

Gorzów Wielkopolski

  • DOM i OGRÓD Sp. z o.o.
    ul. Podmiejska 18, 66-400 Gorzów Wlkp.
  • Hurtownia Materiałów Budowlanych KU-HA
    ul. Grobla 30, 66-400 Gorzów Wlkp.
  • Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe TEMA Sp. z o.o.
    ul. Podmiejska 18 , 66-400 Gorzów Wielkopolski
 

Gorzów Wlkp.

  • Zakład Usługowo-Handlowy SKAND
    Matejki 12B
  • Ośrodek Usług Technicznych MEZAR Sp. z o.o.
    ul. Targowa 9
  • I.M.C. Engineering Poland sp. z o.o.
    ul.Mosiężna 21
 

Gostyń

  • ANDO Andrzej Dorsz
    Poznańska 39
  • P. Wielobranżowe Stanisław Nowacki & Adam Konieczny
    ul. Graniczna 3A
 

Grodzisk Mazowiecki

  • Metalmarket
    ul.Żyrardowska 22
 

Gromadka

  • P.H.U. JARBUD
    ul. Lubińska 2a, 59-706 Gromadka
 

Gruczno

  • Mocar
    ul. Świecka 34, 86-111 Gruczno
 

Grudziądz

  • PPH TEX – 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
    ul. Waryńskiego 28, 86-300 Grudziądz
 

Grybów

  • FHU DAMEX DAMIAN MALINOWSKI
    ul. Armii Krajowej 17
 

Grybów

  • MIKULEC
    ul. Biała Nizna 504, 33-330 Grybów
 

Grzegorzew

 

Gubin

  • Przedsiębiorstwo Handlowe WDF FIJOŁEK SP.J
    ul. Kujawska 9, 66-620 Gubin
 

Gutowo Wielkie

 

Głogów

 

Głogów

  • ASPO-KORNER Głogów
    Spadzista 11, 67-200 Głogów
  • EWBUD Materiały Budowlane
    Brzeska 3, 67-200 Głogów
 

Głowaczów Brzóza

  • Zakład Handlowo Usługowy Głowaczów
    ul. Aleja Lipowa 3, 26-903 Głowaczów Brzóza
 

Głuszyca

  • MILMET II ADAM MILEWSKI
    ul.Bochaterów Getta 22
 

Hrubieszów

  • Firma Handlowo-Usługowa ROLBUD
    ul. Kolejowa 12, 22-500 Hrubieszów
 

Inowrocław

  • WEKTOR Spółka Cywilna J.Modrzejewska
    Metalowców 7
 

Iwiny

  • ROLPOL Iwona Rozmus, Wiesław Rozmus Spółka Jawna
    Iwiny- 35b, 59-720 Iwiny
 

Izbica Kujawska

  • ROL-BUD Lubraniec
    ul. Strażacka 20, 87-890 Lubraniec
 

Iława

 

Iłowa

  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARTDOM
    ul. Pułaskiego 13, 68-120 Iłowa
 

Jabłonna

 

Jabłonowo

  • P.H. WEKTOR S.C. Jabłonowo
    ul. Główna 12, 87-330 Jabłonowo Pomorskie
 

Janków

  • BAUTECHNIK Materiały Budowlane Grzegorz Czaja
    ul. Ostrowska 21, 63-241 Janków Przygodzki
 

Janów Lubelski

  • AKRO-WOD
    Kilińskiego 42, 23-200 Janów Lubelski / 3 Maja 27A ,23-300 Janów Lubelski
  • ROL-HURT
    UL. BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA 25D, 23-300 JANÓW LUBELSKI
 

Janów Podlaski

  • KAMI Janów Podlaski
    ul. Kolonia 40, 21-505 Janów Podlaski
 

Janowice Wielkie

  • Przedsiębiorstwo Prywatne IRYD-POL
    ul. Kolejowa 4 , 58-520 Janowice Wielkie
 

Jarosław

  • ROTOR FHU Małgorzata Golba
    kr. Jadwigi 16
 

Jasień

  • Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe KIM
    ul. Kolejowa 3, 68-320 Jasień
 

Jasło

 

Jawor

  • DAMAR Sp. z o.o.
    ul. Kuziennicza 5, 59-400 Jawor
  • Hurtownia Materiałów Budowlanych CUKROBUD
    ul.Starojaworska 94A, 59-400 Jawor
 

Jedlina Zdrój

  • MATERIAŁY BUDOWLANE TOP s.c.
    ul. Noworudzka 17a, 58-330 Jedlina Zdrój
 

Jelcz-Laskowice

  • CHEMIX FARBY
    ul. Wrocławska 45,55-220 Jelcz – Laskowice
 

Jelenia Góra

  • F.H.U. TEAM
    ul. Wolności 283, 58-560 Jelenia Góra
  • PPHU HAPPY HOUSE S.C.
    Karola Miarki 18d, 58-500 Jelenia Góra
  • Składy Materiałów Budowlanych GAJA PLAC
    ul. Wincentego Pola 45, 59-500 Jelenia Góra
 

Jeżów

  • STYMASZ Hurtownia Materiałów Budowlanych Roman Chojnacki
    ul. Brzezińska 28 , 95-047 Jeżów
 

Jordanów

  • PHU INVESTBUD Jordanów
    ul. Mickiewicza 139, 34-240 Jordanów
 

Józefów

 

Józefów Nad Wisłą

  • Zakład Handlowo – Usługowy
    Parkowa 2, 24-340 Józefów nad Wisłą
 

Kaczorów

  • BAZA ARTYKUŁÓW MASOWYCH TRANSPORT TOWAROWY Jerzy Kaczmarczyk
    ul. Plac Pollaka 1, 59-420 Kaczorów
 

Kalisz

  • Elmet S.A. Kalisz
    Wrocławska 212-216
  • Hurtownia BALDON W. Bendykowski Sp. J.
    ul. Wojska Polskiego 11a
  • FIRMA USŁUGOWO- HANDLOWA TERBUD
    ul. Przybrzeżna 32-38, 62-800 KALISZ
 

Kalwaria Zebrzydowska

 

Kamień

  • ARENA INVESTMENT Kamień
    ul. Piaski 76, 32-071 Kamień
 

Kamień Krajeński

  • ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
    ul. Przykop 29, 89-430 Kamień Krajeński
 

Kamień Pomorski

  • P.P.H. Hydroelektromet Andrzej Gałka
    ul. Mieszka I 5b
 

Kamienna Góra

  • Centra Budowlane EGRON
    ul. Lompy 1a, 58-400 Kamienna Góra
  • Hurtownia Materiałów Budowlanych MAGBUD Łukasz Kapera
    ul. Jedwabna 1a, 58-400 Kamienna Góra
  • ROKOM Kamienna Góra
    ul. Ptaszków 85/2, 58-400 Kamienna Góra
 

Kartuzy

  • Koszałka Sp. z o.o. Sklep Kartuzy
    ul. 3-go Maja 35
 

Kąty Wrocławskie

  • BUD-CAR Sp.z.o.o. Sp.K.
    ul. Spółdzielcza 6, 55-080 Kąty Wrocławskie
  • SKŁAD BUDOWLANY BUDROL Sp. z o.o. sp.k
    ul. Spółdzielcza 6, 55-080 Kąty Wrocławskie,
 

Kaźmierz

  • AS ADAM SMOLAREK
    Targowa 4,64-530 Kaźmierz
 

Kębłów

  • SOLO BUD PHU
    Kębłów 73, 21-050 Piaski
 

Kędzierzyn Koźle

 

Kępno

 

Kielce

 

Kiernozia

  • P.H.U. Roldom
    ul. Rynek Kopernika 21, 99-412 Kiernozia
 

Kiełczów

  • WODROL INWESTYCJE Spółka z o.o. sp.k.
    ul. Wilczycka 14, 55-093 Kiełczów
 

Kikół

  • PHU ŻUCHOWSKI
    ul. Targowa 9, 87-620 Kikół
 

Klenica

  • ELKA P.W. Elżbieta Sawicka
    ul. Bolesława Chrobrego 26, 66-133 Klenica
 

Kobylanka

  • F.H.U. EURO-ART
    38-303 Kobylanka, 38-303 Dominikowice 569
 

Kolbuszowa

 

Koluszki

  • FULL-DACH Skorzycki Robert
    Armii Krajowej 16, 95-040 Koluszki
 

Koneck

  • P.H.U. HASKI Koneck
    Koneck 132, 87-702 Koneck
 

Konin

  • EL-TECH
    Zakładowa 14
  • Elektroserw Janusz Grudzień
    Poznańska 23
  • Elmet S.A. Konin
    ul. 3 Maja 35
  • DACH-PARTNER Sp. z o.o.
    ul. Jana Pawła II 52, 62-510 Konin
 

Końskie

  • Anna Maciuk Salon Elektronarzędzi
    ul. Iwo Odrowąża 11
 

Kopanica

  • BUD-ROL Sp. z o.o.
    Jaromierz 95a, 64-225 Kopanica
 

Kórnik

  • P.P.U.H. “Kuraś” Maciej Przewożny
    ul.Armii Krajowej 40A
 

Koronowo

  • FHU Kolanko Bis
    ul. Szosa Kotomierska 23, 86-010 Koronowo
 

Kościan

  • F.H.U.P. EURO-PROFIL 2
    ul. Długa 1A , 64-000 Kościan
 

Kościerzyna

  • Tad – Met sp.j. Ostrowscy T.T.J
    ul. Kapliczna 5
 

Kostrzyn n/Odrą

  • Zakład Budowlany ZADOM
    ul. Sosnowa 11
  • Przedsiębiorstwo Budowlane Alfabud
    ul. Jana Pawła II 68, 66-470 Kostrzyń nad Odrą
 

Koszalin

  • TECHNIK Tomasz Majchrzak
    Kosynierów 47a
  • P.H.U. Pasja Mariusz Gajewski
    Różana 1C
  • Centrum Elektronarzędzi Elpol Andrzej Matejek
    ul. Szczecińska 45C
 

Kotla

  • HURT-DETAL Art. Budowlano Przemysłwoych
    ul. Słoneczna 16, 67-240 Kotla
 

Kowalewo Pomorskie

  • SILVER STAR Kowalewo Pomorskie
    ul. Brodnicka 19, 87-410 Kowalewo Pomorskie
 

Kożuchów

  • UNIBUD
    ul. 22 lipca 31, 67-120 Kożuchów
 

Kozłów

  • USŁUGI TRANSPORTOWE Handel mat. Budowlanymi i opałowymi
    Kozłów 251a, 32-241 Kozłów
 

Kołobrzeg

  • Firma Usługowo-Handlowa KAMAR Jolanta Mariak
    Szpitalna 2C/1
 

Kraków

  • Jarwex-Kraków
    Książnice Wielkie 64, Koszyce
  • budujesz.pl
    ul. Fabryczna 20a
  • Salon Techniczny Sp. z o.o.
    ul. Koszykarska 27 B
  • NAGEL – Elektronarzędzia Dorota Gwóźdź
    ul. Łowińskiego 7
  • Kupczyk
    Janowa Wola 6
 

Krapkowice

  • F.H.U. Katarzyna Wroża – Mazur
    ul. Ks. Koziołka 2
 

Kraśnik

  • FHU ROLDAW
    ul. Kwiatkowicka 12,23-200 Kraśnik
 

Krasnobród

  • KRASBUD
    Lelewela 7 , Sosnowa 1, 22-440 Krasnobród
 

Krasnosielc

  • ZASZTOFT BUDROL – KRASNOSIELC – MATEUSZ ZASZTOFT
    ul. Biernacka 93, 06-212 Krasnosielc
 

Krasnystaw

  • PH ROLMAX
    ul. Miodowa 2, 22-300 Krasnystaw
 

Krośnice

  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ART- ZBYT Sp.j.
    ul. Kolejowa 20, 56-320 Krośnice
 

Krosno

  • Kasprzyk Jan Tomczyk Jacek Przedsiębiorstwo
    Ogrodowa 11
 

Krosno Odrzańskie

  • ADAM Kwiatkowscy Spółka Jawna
    ul. Leśna 2 Marcinowice, 66-600 Krosno Odrzańskie
 

Krotoszyn

 

Kruszwica

  • Kujawskie Centrum Budowlane
    ul. Radziejowska 18, 88-153 Kruszwica
 

Krzczonów

  • ZPHU ADAM Krzczonów
    Krzczonów 582, 32-435 Krzczonów
 

Krzywda

  • F.H.U. GAJASZEK
    ul. Żelechowska 26b, 21-470 Krzywda
 

Książ Wielki

  • FORUM
    Rzędowice 8, 32-210 Książ Wielki
 

Książ Wielkopolski

  • AR – BUD
    Chrząstowo 88 B, 63- 130 Książ Wlkp.
 

Kutno

  • GALA BUDOWLANA
    ul. Grunwaldzka 57, 99-300 Kutno
 

Kwidzyn

  • Walkusz Gazy Techniczne Roman Walkusz
    ul.Piekarska 2
 

Kłodzko

  • PHU TĘCZA S.C.
    Zajęcza 4 b, 57-300  Kłodzko
 

Lanięta

  • Sklep Wielobranżowy Łanięta
    ul. Łanięta 10a/1, 99 – 306 Łanięta
 

Legnica

  • Weld-Tech s.c.
    ul. A. Struga 1A
  • Skład Materiałów Budowlanych ZOSINEK Spółka Jawna
    ul. Chojnowska 155, 59-22 Legnica
 

Leszno

 

Lgota

  • Beta-Elektronarzędzia Bożena Czarnota
    Długa 6
 

Licheń Stary

  • F.P.H.U.STELAR A.Stelmaszak Licheń Stary
    ul. Konińska 58a, 62-563 Licheń Stary
 

Limanowa

  • F.H.U CELMET
    ul. Krótka 6
  • MIKA Centrum Zaopatrzenia Przemysłu
    ul.Krakowska 15a
  • FHU PROFIT
    ul. Jabłoniecka, 34-600 Limanowa
 

Lipno

  • SKOWRON Lipno
    ul. Sierakowskiego 22 87-600 Lipno
 

Lipsko

  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CEZAR
    Kościuszki 7
 

Lipsko

  • Sklep DYSIA Grażyna Styczeń
    ul. Spacerowa 39, 27- 300 Lipsko
 

Lisewo

  • Zakład Usługowo Handlowy MALBUD
    ul. Chełmińska 48c, 86-230 Lisewo
 

Lniano

  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe DEM-POL J.J.M. Dembek Spółka Jawna
    ul. Kościelna 1, 86-141 Lniano
 

Lubań Kościelniki

  • JANAR BIS Sp. z o.o.
    ul. Kościelniki Dolne 20, 59-800 Lubań
 

Lubanie

  • ROLBUD – PROBOSTWO GÓRNE
    Probostwo Górne 86, 87-732 Lubanie
 

Lubartów

  • ZAKŁAD HANDLU MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI I OPAŁEM
    ul. Nowodworska 20, 21-100 Lubartów
 

Lubawka

  • Przedsiębiorstwo handlowe VARIA
    ul. Plac Wolności 21, 58-420 Lubawka
 

Lubień Kujawski

  • DOMLUX M. i M. Charczenko
    ul. Wojska Polskiego 9, 87-840 Lubień Kujawski
 

Lubin

  • BRZOZ-KAR S.C.
    Stary Lubin 21, 59-300 Lubin,
  • PLUS s.c. Eichstaedt
    ul. Tuwima 17b, 59-300 Lubin
 

Lublin

  • P.H.U. Cel-Nar Elektronarzędzia Jolanta Dzida
    Bursaki 19B
  • Grzegorz Jezior BOSCH CENTRUM
    Zamoyska 49
  • Robiko Elektronarzędzia Robert Kulik
    Nałęczowska 25
  • BUD-ZAP Sp. z o.o.
    ul. Chemiczna 11i
  • FHU Leszek Romanek
    ul. Janowska 66a, 20-509 Lublin
  • PMS TRADE Sp. z o.o.
    ul. Energetyków 19, 20-468 Lublin
  • Przedsiębiorstwo Wielobranzowe WAT Spółka z o.o.
    ul. 6 Mętów 165, 20-388 Lublin
 

Luboń

  • Hurtownia Narzędzi NARMA Anna Grabowska
    Lemańskiego 1
 

Luborzyca

  • F.H.U.T. ARBUD s.c.
    Luborzyca 244, 32-010 Kocmyrzów
 

Lubsko

  • OGBUD
    ul. Przemysłowa 60, 68-300  Lubsko
 

Maków Podhalański

  • FPHU GŁUC
    ul. Wolności 102, 34-220 Maków Podhalański
 

Malbork

  • Firma Handlowo Usługowa ADAMEKS s.c. Ilona i Waldemar Adamscy
    Kościuszki 6
 

MALCZYCE

  • Majster Budowlane ABC Dominika Biedka
    Ul. 1 Maja 33, 55-320 Malczyce
 

Maniów

  • KOMPLEKS-DACH
    ul. Sobótka 31, 55-081 Maniów
 

Marki

 

Mełno

  • HANDEL ART. Spożywczo – Przemysłowymi
    Gruta 11, 86-330 Mełno
 

Michałowice

  • P.H.U.P. RAD-MAR Radosław Wysocki
    Świerkowa 8
 

Michów

  • BIMAR Poniatowa
    ul. Karczewicka 73, 24-320 Poniatowa
 

Międzylesie

  • P.P.H.U. CORSO
    ul. Graniczna 8, 57-530 Międzylesie
 

Międzyrzec Podlaski

 

Międzyrzecz

  • PBT MATERIAŁY BUDOWLANE MIĘDZYRZECZ
    ul. Przemysłowa 1, 66-300 Międzyrzecz
 

Mielec

  • UNIMET Sp. z o.o. Sklep
    Przemysłowa 55
  • ELEKTRO-REM S.C. L. Buława J. Ćwik
    Racławicka 6
  • Centrala Techniczna BZ Sojka Spółka Jawna
    al. Kwiatkowskiego 3
 

Mikołów

 

Milejów

  • ul. 3 Maja 35
  • Przedsiebiorstwo Wielobranżowe FARBUDEX
    Milejów 119a, 21-020 Milejów
 

MILICZ

  • P.P. SOMET Sp.j.J.P.M. Sobkowiak
    ul.Żmigrodzka 11B, Sułów
 

Mirsk

  • Skład materiałów budowlanych Krasiccy sp.j Krzysztof, Paweł Krasiccy
    ul. Sikorskiego 16, 59-630 Mirsk
 

Modliborzyce

  • MEGA-HURT
    Ul. Plac Strażacki 4, 23-310 Modliborzyce
 

Modrzyca

  • CREATOR-AGRO Zakład Obrotu Towarowego
    Emilii Plater, 67-106 Modrzyca
 

Mogilno

  • PHU MAJSTER MOGILNO
    Ul. Padniewskiego 27D, 88-300 Mogilno
 

Mosina

  • FIRMA HANDLOWA Elżbieta Dera
    ul. Wiejska 3, 62- 050 Mosina
 

Moszyce

  • Lemal Dariusz Leszczyna
    Moszyce 55b, 56-416 Moszyce
 

Mrągowo

 

Mrocza

  • DARMARK
    ul. Piotra 2a, 89-115 Mrocza
 

Mściwojów

  • P.P.H.U. ROT-DACH
    Niedaszów 1A, 59-407 Mściwojów
 

Mszana

 

Mszana Dolna

  • STC KAZEK MSZANA DOLNA
    ul. Starowiejska 6, 34-730 Mszana Dolna
 

Myślenice

 

Nadolice Wielkie

  • STYK II Materiały Budowlane
    ul. Truskawkowa 1, 55-003 Nadolice Wielkie
 

Nakło nad Notecią

  • VARIA S.C.
    ul. Jackowskiego 4, 89-100 Nakło nad Notecią
 

Nałęczów

  • Sklep Rolno Budowlany Furtak s.c.
    ul. Charz A 81, 24-150 Nałęczów
 

Niedrzwica

  • HYDROWID Niedrzwica Duża
    ul. Krótka 4, 24-220 Niedrzwica Duża
 

Nowa Dęba

  • UNIMET o. Nowa Dęba
    ul. Ks. Łagockiego 1
 

Nowa Ruda Słupiecka

  • CENTRUM PANELOWE MÓJ DOM spółka jawna Krzysztof Miszczak Janusz Langner
    ul. Słupiecka 30, 57-402 Nowa Ruda Slupiecka
 

Nowe Miasteczko

  • SANMAX Nowe Miasteczko
    ul. Bolesława Prusa 1, 67-124 Nowe Miasteczko
 

Nowogrodziec

  • TRAF Bochenek Bolesław HURT-DETAL
    1-go Maja 20, 59-730 Nowogrodziec
 

Nowy Kawęczyn

  • Firma Handlowa Czesław Staniak
    ul. Podtrzcianna 3
 

Nowy Sącz

 

Nowy Targ

  • W & K S.C. Zakład Usługowo-Handlowy
    Szaflarska 44
  • STC KAZEK NOWY TARG
    ul. Waksmundzka 223, 34-400 Nowy Targ
 

Nowy Wiśnicz

  • Centrum Handlowo Budowlane Stary Wiśnicz
    Stary Wiśnicz 50, 32-720 Nowy Wiśnicz
 

Oleśnica

  • Materiały Budowlane KONOPSKI
    UL.Wiejska 26, 56-400 Oleśnica
 

Olesno

  • F.H.U. UNI-DOM
    ul. Długa 27, 33-210 Olesno
 

Olkusz

  • Firma Handlowa “Bartek” Zdzisław Szczurek
    Spółdzielcza 6
  • F.H.U. NARZĘDZIA
    ul.A.Mickiewicza 17A
  • Sklep TECHNIK Robert Sokół
    ul.Górnicza 15
 

Olsztyn

  • Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. Salon Techniczny w Olsztynie
    Lubelska 29
  • P.H.U. KARO Roman Kamiński
    Towarowa 15
 

Opole

  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe B-KRANG
    Budowlanych 2
  • TURBO-UDAR Robert Świec
    1000-lecia 18B
 

Orzysz

 

Osiecznica

  • BUDUS Jan Sawczak
    ul. Lubańska 23, 59-724 Osiecznica
 

Ostróda

  • PHUP Bart Oddział Białystok
    Świetlińska 3, Kajkowo
  • Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o. o.
    Hurtowa 6
 

Ostrów Lubelski

  • FALKO Ostrów Lubelski
    ul. Poniatowskiego 30, 21-110 Ostrów Lubelski
 

Ostrów Wlkp.

  • Zakład Usługowo-Handlowy ELEKTROSPRZĘT Grzegorz Muss
    ul.Cegłowa 8
  • Radomir Chlasta – Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe – Serwis Elektronarzędzi
    Wenecji 15/1
 

Ostrówek

  • Skład Budowlany MUR
    ul. Św Jana Pawła II 2a, 07-132 Ostrówek
 

Ostrowiec Św.

 

Ostrołęka

  • Hurt-Detal Agro-Metal Jacek Dmochowski
    Inwalidów Wojennych 5
  • Elektro-Serwis S.C. Wiesław Zalewski
    11-go Listopada 9
 

Ostrzeszów

  • P.H.U. STRUKPOL Marek Kasprzak
    ul. Leśna 16
  • MDM Group sp. z o.o.
    ul.Ignacego Daszyńskiego 22
 

Oława

  • OŁAWSKI SKŁAD BUDOWLANY
    ul. Różana 21, 55-200 Oława
 

Pabianice

  • P.H.U. JANEX Jan Andrzejewski
    Reymonta 1
  • AKE-BUD Łaszkiewicz, Dzida Sp. j.
    ul. Partyzancka 110/112, 95-200 Pabianice
  • OLMAT
    ul. Wspólna 51, 95-200 Pabianice
 

Pajęczno

  • WERMEX
    1-ego Maja 58, 98-330 Pajęczno
 

Pakość

  • MAXBUD
    ul. Mieleńska 5, 88-170 Pakość
 

Pakosław

  • AUTAJA SC
    Ul. Dubińska 3, 63-920 Pakosław
 

Parczew

  • ROLBUD Parczew
    ul. 11 Listopada 82, 21-200 Parczew
 

Pcim

  • ZPHU ADAM PCIM
    Pcim 1181, Pcim 32-432
 

Pieńsk

  • PPHU MRÓWKA
    ul Batorego 3, 59-930 Pieńsk
  • TOTALBUD Pieńsk
    ul. Zgorzelecka 58, 59-930 Pieńsk
 

Piotrków Kujawski

  • P.H.U. TEX-ROL
    ul. Parkowa 16, 88-230 Piotrków Kujawski
 

Piwniczna Zdrój

  • Przedsiębiorstwo obrotu węglem i peletem WĘGLO-PELET
    ul. Krakowska 28, 33-350 Piwniczna Zdrój
 

Piława Górna

  • Marta Sobota Sklep Kamieniarski Elma
    ul. Lipowa 7
 

Pleszew

  • ANDBUD Sp. Z o.o.
    ul. Targowa 1, 63- 300 Pleszew
 

Pobiedziska

  • AGROBUD Kiszkowo
    ul. Pobiedziska 13, 62-280 Kiszkowo
 

Poddębice

  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELBUD
    Borysew 28, 99 – 200 Poddębice
 

Polichna

  • FIRMA ARO
    Polichna II/113, 23-225 Szastarka
 

Poznań

  • Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe Elmet S.A.
    Obodrzycka 67
  • Ferrodo Poznań Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Technicznego
    Szczawnicka 1
  • Fachman – Grażyna i Marek Kruszona Sp. J.
    Majakowskiego 318
  • BIGAR Bik Krzysztof, Gardyza Zbigniew
    Koronkarska 13
  • Eltech Poznań
    ul. Węglowa 1/3 lok. 5
 

Prażnów

  • WZM-BUD -SERWIS
    ul. Kasztanów 4, 05-505 Prażmów
 

Prochowice

  • Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe GERPOL s.c.
    ul. Sienkiewicza 29 b, 59-230 Prochowice
 

Pruszcz

  • CENTRO-PASZ
    ul. Dworcowa 42, 89-520 Pruszcz
 

Pruszcz Gdański

  • Koszałka Sp. z o.o. Sklep Pruszcz Gdański
    ul. Kupiecka 2
 

Przemęt

  • BUD-ROL
    ul. Powstańców Wielkopolskich 14, 64-234 Przemęt
 

Przemków

  • P.P.H.U. NORMAT M.Kucharczyk, D.Kucharczyk
    ul. Ceglana 1, 59-170 Przemków
 

Przemyśl

  • JASTAN Martyna Borowska-Bezkiszczenko
    Mickiewicza 38
 

Przeworsk

 

Przytoczna

  • Hurtownia Budowlana ProFest s.c.
    ul.Lipowa 1, 66-340 Przytoczna
 

Pszczew

  • HURTOWNIA BUDOWLANA Alicja Feld
    ul. Międzyrzecka 9, 66-300 Pszczew
 

Puck

  • Koszałka Sp. z o.o. Sklep Puck
    ul. Swarzewska 86
  • Z.P.U.H. ROLIMEX Lech Jędrzejczyk
    ul.Topolowa 1
 

Puławy

  • P.P.H.U. BUDOLAND
    ul. Składowa 6, 24-100 Puław
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUDMAX
    Piskorów 20, 24-100 Puławy
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HYDROMET
    ul. Lubelska 80, 22-400 Zamość
 

Pławno

  • PW PROHURT S.C
    ul. Radomszczańska 23, 97-540 Gidle Pławno
 

Płock

 

Płońsk

 

Raba Wyżna

  • ANDREX Raba Wyżna
    Wyżna 644a, 34-721 Raba
 

Racibórz

 

Radom

 

Radomsko

  • P.P.U.H. DESPOL-TECHNIK
    ul. Prymasa Wyszyńskiego 142
 

Radomsko

  • Firma Handlowo Usługowa Marek Olczyk
    Sucharskiego 43, 97-500 Radomsko
 

Radziejów

  • W.BOGUCKI S.C. Radziejów
    ul. Brzeska 62, 88-200 Radziejów
 

Radzyń Podlaski

  • TERMO DOM
    ul. Lubelska 29, 21-300 Radzyń Podlaski
 

Radłów

  • TARKOM Radłów
    Zakościele 65, 33-130 Radłów
 

Rawicz

 

Rejowiec

  • FIRMA DOM-FOR Sprzedaż hurtowo-detaliczna
    ul. Szkona 5, 22-360 Rejowiec
 

Rejowiec

  • Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowo-Handlowe Małgorzata Hrycaj
    Siedliszczki 15, 22-170 Rejowiec Fabryczny
 

Rogowo

  • DARIMEX – ROGOWO
    ul. Kolejowa 87, 88-420 Rogowo
  • HANDEL ART. ROLNO-PRZEMYSŁOWYMI
    Rogowo 66 , 87-515 Rogowo
 

Rokietnica

  • BUDMIX Materiały Budowlane
    ul. Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica
 

Ropa

  • FHU LECH-POL
    Ropa 918, 38-312 Ropa
 

Rosoczyce

  • Firma Wielobranżowa IRTRANS
    UL. Warcka 45, 98-290 Rossoszyce
 

Ruda Śląska

  • MACPOL
    Zabrzanska 28
 

Rudzica

 

Rybnik

 

Rydułtowy

  • Perion Dorota Prusowska
    ul. Raciborska 130, 44-280 Rydułtowy
 

Ryglice

  • ROL-STAL
    ul. Mickiewicza 13, 33-160 Ryglice
 

Ryki

  • TRAKO Ryki
    ul. Warszawska 170, 08-500 Ryki
 

Rypin

 

Rzeszów

  • Elektrosiła Marian Biernat
    Podkarpacka 18
  • UNIMET Sp. z o.o. Sklep
    Al. Okulickiego Leopolda 20
  • CENTRUM NARZĘDZIOWE „BOSCH” – Zenon Grabarz
    Lubelska 18A
 

Rzęzawa

  • Firma Handlowa ROLBUD R.Bachula, E. Bachula Sp.j
    ul. Wiśniowa 13 , 32-765 Rzezawa
 

Sadki

  • Firma Wielobranżowa ROBPOL
    UL.WYZWOLENIA 22, 89-110 SADKI
 

Sanok

 

Ścinawa

  • PROMADE
    ul Kościuszki 20, 59-330 Ścinawa
 

Ścinawka Średnia

  • P.P.U.H. TECHBUD
    Mickiewicza 12a , 57-410 Ścinawka Średnia
 

Siechnice

  • Outlet Budowlany
    ul. Opolska 30 , 55-011 Siechnice
 

Siedlce

  • Firma Handlowo-Usługowa Matrix II S.C.
    ul.Starowiejska 14
 

Siedlisko

  • HURT-DETAL Art. Budowlano Przemysłowych (Siedlisko)
    ul. Głogowska 18, 67-112 Siedlisko
 

Siekierczyn

  • P.H.U. NAT-POL
    Siekierczyn106, 59-818 Siekierczyn
 

Siennica

  • Salamon Waldemar Siennica
    ul. Piaski 4, 05-132 Siennica
 

Sierakowice

 

Sierpc

  • Zakład Produkcyjno Usługowo-Handlowy Kozłowscy
    Płocka 24L
 

Skawina

  • FERCO Skawina
    ul. Piłsudskiego 32, 32-050 Skawina
 

Skępe

  • MARKAS
    Al. 1 maja 19, 87-630 Skępe
 

Skoczów

  • Profesjonalne Narzędzia Handel-Usługi Alicja Bujok
    Wiślańska 8A
 

Skwierzyna

  • P.H.U. HASTER ROMAN
    Arciszewskiego 14
  • MALARZ Spółka z o.o. spółka komandytowa
    ul. Roosevelta 1k, 66-440 Skwierzyna
 

Sochaczew

  • Metalmarket
    ul.Partyzantów 1
 

Sołoszowa

  • FHU REMONCIK Edyta Kaletka
    ul. Olkuska 373, 32-045 Sołoszowa
 

Srock

  • PIĘKNY DOM Sklep Wielobranżowy
    Ul. Łączna 3, 97-310 Srock
 

Środa Wlk.

  • BAMET Sp. j. Nowak Grażyna & Nowak Robert
    Harcerska 12B
  • Topix s.c. Zataj P., Włoszczyk T.
    Ignacego Prądzyńskiego 21
 

Stalowa Wola

  • UNIMET Sp. z o.o. Sklep
    Energetyków 14A
  • Firma Handlowo-Usługowa B.S.M. Bajda Arkadiusz
    Rynek 35
 

Starachowice

  • ETRON Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
    Sportowa 14
  • Elektromechanika FHU Antoni Kołbuc oddział Starachowice
    Kościelna 20
 

Stare Kurowo

  • P.H.U. DARGO Małgorzata Glezer
    ul. Kościuszki 79, 66-540 Satre Kurowo
 

Stare Proboszewice

  • WOX Tomasz Woźniak
    ul. Spółdzielcza 8, 09-412 Stare Proboszczewice
 

Stargard

  • Zakład Elektromechaniczny Mirosław Skoncej
    ul. Robotnicza 7
  • Zamet Polska Aksamit Mirosław Grzegorz
    ul.Spokojna 37
 

Starogard Gdański

  • Koszałka Sp. z o.o. Sklep Starogard Gd.
    Rakocin 3c
  • WELDER s.c. W.P.J Pawłowscy
    ul.Lubichowska 133C
 

Stoczek Łukowski

  • S.I.M. AGRO-BUD
    Jamielnik Kolonia 18b, 21-450 Stoczek Łukowski
 

Strzałkowo

  • Firma Handlowo Usługowa REMONT
    Prymasa Wyszyńskiego 16, 62-420 Strzałkowo
 

Strzegom

  • F.H.U Krzysztof Dulemba
    al. Wojska Polskiego 38/3
  • WEHA Sp. z o.o.
    ul. Armii Krajowej 31
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “AVANT” SJ
    UL. SZARYCH SZEREGÓW 6
  • PHU Elektro-Serwis Wydmuch Jerzy
    ul.Rybna 7
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe METALBUD
    ul. Szarych Szeregów 32, 58-150 Strzegom
 

Strzelin

  • P.B.COMPLEX BUD
    ul. Oławska 25A, 57-100 Strzelin
 

Sulęcin

  • MÓJ DOM CENTUM BUDOWLANE s.c.
    ul. Kościuszki 32, 69-200 Sulęcin
 

Sułkowice

  • STANBUD Sułkowice
 

Sułoszowa

  • FHU MAT MART
    ul. Źródlana 65, 32-045 Sułoszowa
 

Swarzędz

  • AMMIGO Sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    ul. Leśna 15, 62-020 Swarzędz
 

Świdnica

  • Przedsiębiorstwo Handlowe IF
    Kościelna 22
  • Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o.
    Fabryczna 1-3
  • Centrum Handlowo – Serwisowe Hamertech
    ul. Okulickiego 6
 

Świdnik

  • AMI Spółka Cywilna
    ul. Kosynierów 22, 21-040 Świdnik
 

Świebodzice

  • A.M.M Sp. z.o.o.
    ul. Strzegomska 15a 58-160 Świebodzice,
 

Świebodzin

  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pośrednictwo Handlowe DREWIKON
    ul. Topolowa 1, 66-200 Świebodzin
 

Świecie

  • GRESTA
    ul. Chełmińska 11, 86-100 Świecie
  • Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Mat. Budowlanymi WĘGLOBUD
    ul. Witosa 3, 86-100 Świecie
 

Święciechowa

  • BEDNARCZYK Firma Handlowo-Usługowa S.C. Dariusz Bednarczyk, Karolina Bednarczyk
    ul. Wolności 25, 64-115 Święciechowa
 

Świekatowo

  • PHU Magbud
    ul. Dworcowa 27a, 86-182 Świekatowo
 

Syców

  • “Grot” Grzegorz Faltyn
    Nowy Dwór 4 a
  • PPHU CHEMAL Zbigniew Stróżyk
    ul. Mickiewicza 6
 

Szamotuły

  • Market Przemysłowy Olejniczak Szamotuły
    ul. Rzeczna 2
 

Szczaniec

  • Sklep Wielobranżowy COMPLEX Anna Bejma
    ul. Herbowa 41, 66-225 SZCZANIEC
 

Szczecin

 

Szczerców

  • SAM-BUD
    ul. Częstochowska 40, 97-420 Szczerców
 

Szczucin

  • TARKOM Szczucin
    ul. Kościuszki 48, 33-230 Szczucin
 

Szczurowa

  • Spół.Prod.Handl.w Szczurowej
    Rynek 1a, 32-820 Szczurowa
 

Szklarska Poręba

  • FHU JUKE-BUD
    ul.Demokratów 11, 58-580 Szklarska Poręba
 

Szprotawa

  • 2+1 Sp.j. B.Mazurek, A.Rzymski, L.Winiarska
    ul. Rolna 2, 67-300 Szprotawa
 

Szubin

  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BASIS Spólka z o.o.
    89-200 Szubin, ul. Sportowa 20
 

Sława

  • P.H.U. EUROM
    ul. Waryńskiego 38, 67- 410 Sława
 

Słomniki

  • Firma Handlowa DARIO Dariusz Dymek
    ul. Rejtana 3, 32-090 Słomniki
 

Słońsk

  • BAZA Materiały Budowlane i Usługi Stanisław Graczyk
    ul. 3-go Lutego 50 B, 66-436 Słońsk
 

Słubice

  • GI-BAU ŁAZIENKA
    ul. Wojska polskiego 82, 69-100 Słubice
 

Słupsk

 

Tarnobrzeg

  • KAM SERWIS Jarosz Sylwester
    ul. Warszawska 154
  • UNIMET o. Tarnobrzeg
    ul. Warszawska 42
 

Tarnów

  • Hurtownia CARINET Janusz Wydrzyński
    Czerwona 59
  • Hurtownia Hammer Profesjonalne Elektronarzędzia
    Klikowska 85
  • SIGMA SC
    ul.Przemysłowa 23, 33-100 Tarnów
 

Tarnowskie Góry

 

Tczew

 

Terespol

  • ANDROPOL Terespol
    ul. Kodeńska 8, 21-550 Terespol
 

Tomaszów Mazowiecki

  • PHU EXPERT
    ul. Stolarska 14, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
 

Topola Szlachecka

  • MARCINIAK
    Topola Szlachecka 7, 99-100 Topola Szlachecka
 

Toruń

  • TORMET Sp. z o.o. – Sp.K.
    Jodłowa 30
  • Firma Handlowa Flewer S. C.
    Malinowskiego 1
  • Elbor Elektronarzędzia Andrzej Cienkowski
    Szczęśliwa 30
  • F.H. ELEKTRO-TECH Beata Żulewska
    Olsztyńska 35
 

Trojanowice

 

Trzebieszów

  • AGROTOP
    Trzebieszów drugi 45, 21-404 Trzebieszów,
 

Tuchola

  • Zakład Usług Komunalnych
    ul. Kniejowa 10, 89-500 Tuchola (sklep ul. Świecka 93e)
 

Tuczna

  • AGROMIL Tuczna
    21-523 Tuczna,Tuczna 206
 

Turek

 

Tyczyn

 

Tymbark

  • F.H.U. WILCZEK
    Armii Krajowej 578, 34-650 Tymbark
 

Tłuszcz

 

Ujazd

  • PPHU ANDALEX
    Pl. Wolności 1, 97-225 Ujazd
 

Unisław

  • BŁAŻEX S.J. Unisław
    ul. Żwirki i Wigury 4b, 86-260 Unisław
  • BŁAŻEX S.J. Unisław
    ul. Parkowa 19, 86-260 Unisław
 

Ułęż

  • FIRMA ŻAGIEL S.C. IMPORT-EXPORT Kamil czerski, Justyna Łyszcz
    08-504 Ułęż, Ulęż165 A
 

Wadowice

  • HANDZLIK TRANSPORT
    Łazówka 76, 34-100 Wadowice
 

Waganiec

  • EURO-DOM
    ul. Dworcowa 28, 87-731 Waganiec
 

Wągrowiec

 

Warszawa

  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rompol Roman Dzyr
    Madalińskiego 21
  • GROTER Wojciech Bedyński Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego
    Chłopickiego 4
  • Hanmar sp. z o.o.
    Dereniowa 52
  • TADO Dariusz Kempa
    Trakt Lubelski 414
  • FHB Bieńkowski Salon Techniczny FHB
    Wał Miedzeszyński 200A
  • RP CONSTRUCTION Warszawa II
    ul. Karczunkowska 163, 02-871 Warszawa
 

Wąsosz

  • Firma Urbaniak Materiały Budowlane s.c. Cezary Urbaniak Agnieszka Karbowska – Urbaniak
    ul. Sienkiewicza 8a, 56-210 Wąsosz
 

Wąwolenica

  • P.H.U BUD – MARK SKOWRONEK ANNA
    ul. Kębelska 51, 24-160 Wąwolenica
 

Wawrów

  • NOB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
    ul. Osiedle Bermudy 88a , 66-403 Wawrów
 

Wałbrzych

  • Ovo. Hurtownia narzędzi. Dziewiątkowski A. Wałbrzych
    ul. Wrocławska 16
  • Centrum Budowlane SIRBUD Daniel Sip, Dorota Barańska, Dariusz Barański
    ul. Długa 2, 58-309 Wałbrzych
 

Węgrzce

  • HARP Sp. Jawna Sikora W. Piekarz R.
    ul. Forteczna 7, 32-086 Węgrzce
 

Wejherowo

  • Koszałka Sp. z o.o. Sklep Wejherowo
    ul. Budowlanych 15
  • Zakład Usługowo-Handlowy ELNAR Dariusz Czapp
    ul.I Brygady Pancernej W.P. 18
  • Rotor
    ul. Przemysłowa 3/b
 

Werbkowice

  • PHU HYDRO MET
    ul. Zamojska 2a, 22-500 Werbkowice
 

Widawa

  • Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
    UL.PASTWISKOWA 2, 98-170 WIDAWA
 

Wieleń

  • BERMET Hurt-Detal Materiałów Ogólnobudowlanych
    ul. Jaryńska 10, 64-730 Wieleń
 

Wieleń

  • Firma Handlowo-Usługowa MADOR Dorota Tałowska – Izydor
    ul. Przemysłowa 6, 64-730 Wieleń
 

Wieliczka

 

Wielkie Drogi

  • KA-BUD Kazimierz Job i Wspólnik Spółka Jawna
    Zelczyna 212, 32- 051 Wielkie Drogi
 

Wieluń

  • Energo Bud – Wieluń
    ul. Głowackiego 8 a, 98-300 Wieluń
 

Wierzbica

  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe PAJM
    pl. Jana Pawła II 4
 

Wilczyce

  • TERMEX
    ul. Wrocławska 9, 51-361 Wilczyce
 

Wilków

  • P.P.H. AGROPOL
    Kolonia Szczekarków 45, 24-313 Wilków
 

Wiślinka

 

Wiśniowa Góra

  • PPHU RETRO Mirosława Urbaniak
    ul. Główna 18, 98- 161 Zapolice
 

Witkowo

  • Firma Handlowa DOMENA M.E.T.M. Szeszyccy
    ul. Warszawska 25, 62-230 Witkowo
 

Witnica

  • Selekt RS
    ul. Rutkowskiego 53, 66-460 Witnica
  • SELEKTOR Witnica
    ul. Kostrzyńska 53, 66-460 Witnica
 

Wolbrom

  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BOS B.Konieczna
    ul. Piłsudskiego 57 , 32-340 Wolbrom
 

Wolsztyn

  • ELEKTROPARK
    Karpicko, ul. Braci Peugeot 1
 

Wołów

  • Centrum Budowlane s.c. POD KASZTANAMI
    ul. Ludowa 3, 56-100 Wołów
 

Wrocław

  • Sumax Elektronarzędzia Suszycki Sp. J.
    Łęczycka 8
  • ELMAR-SERWIS Mariusz Wojtyra
    Zielińskiego 66/34
  • Elektro Serwis Sp. z o. o.
    Robotnicza 40
  • ARPI Artur Partyka i Spółka Jawna
    ul. Szczecińska 15 - 16; 54-517 Wrocław
  • MAGBEZ
    ul. Krzemieniecka 50b, 54-613 Wrocław
 

Wronki

 

Września

 

Wymiarki

  • SKLEP WIELOBRANŻOWY Bogusław Biela
    ul. Księcia Witolda 3, 68-131 Wymiarki
 

Wyszków

  • Spółka Cywilna FORSO
    3-go Maja 8A
  • Skład Materiałów Budowlanych Marian Grycz
    ul. Żytnia 33, 07-200 Wyszków
 

Włocławek

  • JUL-JAN
    ul. Jesionowa 1, 87-800 Włocławek
 

Włodawa

  • FENIKS S.C.
    ul. Orzeszkowej 1a, 22-200 Włodawa
  • P.H.U. BUDOMEX W.Sikora i Wsólnicy Spółka Jawna
    ul. Żołnierzy WiN 25, 22-200 Włodawa
 

Zadzim

  • AMIKO Przedsięb.Prod-Handl-Usługowe
    Wola Flaszczyna 5, 99-232 Zadzim
 

Zagórów

 

Zagórów

  • DOM HANDLOWY PLUS
    Ul. KOŚCIUSZKI 13, 62-410 ZAGÓRÓW
 

Zakopane

  • MAJSTER ZAKOPANE
    ul. Kasprowicza 21, 34-500 Zakopane
 

Zakrzew k. Krasnegostawu

  • Pośrednictwo Sprzedaż Handel Pruszkowski Robert
    Józefin 13
 

Zamość

  • P.H.U. IZAMAT
    Peowiaków 7A
  • Firma Handlowa FARBACOL Zbyryt Dariusz
    Dzieci Zamojszczyzny 2
  • Skład-Bud Materiały Budowlane s.c.
    Kalinowice 15
  • SATURN
    ul. Kilińskiego 81, 22-400 Zamość
 

Zapolice

  • Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Paweł Urbaniak
    ul. Główna 18, 98- 161 Zapolice
 

Żarska Wieś

  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe PUNEX
    ul. Żarska wieś 86, 59-900 Żarska Wieś
 

Żary

  • Zakład Elektromechaniczny Józef Romejko
    ul.Żagańska 31
  • LOCHPOL Loch Ewa
    ul. Wapienna 18, 68-200 Żary
 

Zawidów

  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CERTOPA Paweł Prus Edward Szymków
    ul. Zgorzelecka 34 a, 59-970  Zawidów
 

Zbąszynek

  • PPHU RICHTER spółka jawna
    ul. Zielonogórska 1, 66-210 Zbąszynek
 

Zduńska Wola

  • Materiały Ogólnobudowlane BUDOMAX
    ul. Ceramiczna 2, 98-220 Zduńska Wola
 

Żelazków

  • FHU DARGO PLUS
    Żelazków 134 C, 62-817 Żelazków
 

Zgierz

  • FULL-DACH Skorzycki Robert Zgierz
    ul. ódzka 69, 95-100 Zgierz
  • Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe FARMER
    ul. Aleksandrowska 24, 95-100 Zgierz
 

Zgorzelec

  • Poromer Sp. z o.o.
    Rzeczki Górne 19, 59-900 Zgorzelec
  • Profess Magdalena Marek- Chroma
    ul. E. Orzeszkowej 1, 59-900 Zgorzelec
 

Ziębice

  • STRAMA J. Janeczek Spółka Jawna
    ul. Gliwicka 10, 57-220  Ziębice
 

Zielona Góra

  • ROMITEC Mirosław Jaskulski
    Drzewna 15
  • P.H.U. JATRON S.C.
    Lisia 63E
  • Przedsiebiorstwo Wielobranżowe KUBIX
    Al. Zjednoczenia 118c, 65-120 Zielona Góra,
 

Złotniki Kujawskie

  • METALOWIEC
    ul. Jęczmienna 11, 88-180 Złotniki Kujawskie
 

Łagiewniki k. Dzierżoniowa

  • Przerób Kamienia Naturalnego “Kamskal”
    ul.Kłodzka 14
 

Łąka

 

Łańcut

  • ELEKTRO-METAL Grzegorz Golenia
    Kochanowskiego 88
 

Łapanów

  • Firma Handlowa ROLBUD Kobylec
    Kobylec 199, 32-740 Łapanów
 

Łask

  • REGYPS POL
    ul. Armii Krajowej 30, 98-100 Łask
 

Łęczna

 

Łęg Tarnowski

  • TARKOM Łęg Tarnowski
    Patyń 1, 33-131 Łęg Tarnowski
 

Łochów

  • Z.K. i N.S.P. ERGAŚ s.c.
    ul. Wyszkowska 26, 07-130 Łochów
 

Łódź

  • P.P.H.U. LEMAR Leszek Maciaszczyk
    Piotrkowska 286
  • P.P.H.U. JUMIKOP Sp. z o. o.
    Łęczycka 11/13
  • F.H.U. ROBO-KOP S.C. Jakub Kubiak, Ewa Frątczak
    Zachodnia 22
  • TOP-NAR Narzędzia Profesjonalne Sp. J.
    Pogonowskiego 51/53
  • CHEMSERVICE SP. Z O.O.
    Al.Włókniarzy 191, 91-089 Łódż
 

Łomża

 

Łosice

  • Skład Materiałów Budowlanych i opału Łosice
    ul. Miła 1, 08-200 Łosice
 

Łowicz

  • Centrum Budowlano Usługowe “GAMA”
    ul.Klickiego 110/112
  • AGROMAR Łowicz
    ul. Plac Przyrynek 13/15, 99 – 400 Łowicz
 

Łuków

  • DROGBUD Sp. z o.o.
    ul. Międzyrzecka 100 (biuro ul. Kleberga 43)
 

autoryzowane punkty serwisowe

BIURO OBSŁUGI KLIENTA ZAMÓW WIZYTĘ DORADCY
BOK: 533 315 304